Najwyżej ocenione:
Biżuteria Artystyczna
Biżuteria Artystyczna Max Komplet
Meble na zamówienie Wrocław Amber Słupsk Rzeźba i Biżuteria z Bursztynu
Kosmetyczka Wrocław Fotograf Częstochowa
Docieplenia Warszawa Maszyny budowlane i ogrodowe - Sklep Grizli
dodaj stronę pomoc kategorie statystyki reklama w katalogu regulamin polecane strony kontakt
Dodaj stronę | Jak to działa | Kategorie | Statystyki | Reklama | Regulamin | Polecamy | Kontakt

Regulamin Katalogu Stron SEO

Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z katalogu stron www pod adresem:
http://katalogo.com.pl/

Do katalogi dodawane są tylko wartościowe strony w języku polskim lub posiadające polską wersję językową. Zamieszczony wpis musi być zgodny z zasadami języka polskiego. Do katalogu nie są dodawane strony niezgodne z polskim prawem i dobrymi obyczajami. Tytuł strony musi być zwięzły i odnoszący się do całej zawartości strony. Wpisy dotyczące jednego z działów strony (np. jednego z produktów) będą usuwane. Opisy i tytuły niechlujne, zawierające błędy, będące ciągiem słów kluczowych, zawierające powtórzenia będą odrzucane. Nie powtarzaj zdań - każdy opis zawierający powtórzenia jest odrzucany.

O dodaniu strony do katalogu lub nie decyduje moderator. Moderator zastrzega sobie jednocześnie prawo do poprawiania wpisów.

Przy dodawaniu strony użytkownik może skorzystać z usługi ekspresowego rozpatrzenia strony przez moderatora. W tym celu konieczne jest wysłanie SMSa na wskazany w formularzu numer i o określonej treści. Usługa ta jest płatna. cena SMSa podana jest w formularzu. Propozycje takich stron rozpatrywane są zazwyczaj w ciągu 24 godzin i podlegają tym samym ocenom co inne strony. Wysłanie płatnego SMSa nie gwarantuje zaakceptowania wpisu, aczkolwiek zwiększa szansę zaakceptowania. Usługę Premium SMS obsługuje serwis Dotpay.

Wszystkie zaakceptowanie przez moderatora strony są oceniane wg kilku kryteriów i otrzymują oceny punktowe. Oceny te są widoczne na liście stron internetowych. Punkty otrzymuje się także za umieszczenie linka zwrotnego.

Płatne punkty mogą być kupowane dopiero po zaakceptowaniu strony przez moderatora.

Serwis www.katalogo.com.pl zastrzega sobie możliwość przesyłania informacji związanych z funkcjonowaniem katalogu na podawane adresy e-mail.

Serwis www.katalogo.com.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za brak dostępu do portalu wywołany awariami, przerwami technicznymi, przerwami w świadczeniu usług dostawców internetowych, utratą danych lub wskutek działań siły wyższej. Serwis www.katalogo.com.pl podejmie wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za straty lub utracone korzyści użytkownika mające związek z korzystaniem z serwisu.

Regulamin może być w każdym czasie jednostronnie zmieniony przez właściciela portalu w całości lub w części i obowiązuje w nowym brzmieniu od momentu opublikowania go na stronie internetowej portalu. Wszystkie kwestie sporne rozstrzyga jednostronnie właściciel portalu.

Użytkownik oświadcza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje go w całości.
reklama
 
Polska Baza Stron www.bazastron.pl | kontakt: serwis@katalogo.com.pl